• Voľné miesta na našej škole

    • V prípade záujmu nás prosím kontaktujte: Kontakt

    • školník - údržbár

      • Úväzok:
        100 %
        Dátum nástupu:
        8.4. 2024
      • Požiadavky:
        Údaje o pracovnom mieste: zastupovanie počas dlhodobej PN.

        Požadované vzdelanie: stredné odborné vzdelanie; úplné stredné odborné vzdelanie
        Požadované doklady:
        - žiadosť o prijatie do zamestnanie (mailom, poštou),
        - profesijný životopis a motivačný list,
        - súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby prijatia do zamestnania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov,
        - čestné vyhlásenie o bezúhonnosti, zdravotná spôsobilosť, ovládanie štátneho jazyka.

        Náplň (druh) práce:
        - bežné údržbárske, vodoinštalačné, zámočnícke práce, montážne práce (nábytok, regále), maľovanie, drobné aj väčšie opravy, obsluha plynovej kotolne, kontrola budovy, technická výpomoc a remeselná údržba majetku školy,
        - údržba vonkajšieho areálu školy - kosenie, odhŕňanie snehu, starostlivosť o zeleň a pod.,
        - ďalšie podľa potrieb a požiadaviek súvisiacich s údržbou budovy školy a areálu.

        Ďalšie požiadavky: bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť a fyzická a technická zdatnosť, flexibilnosť, samostatnosť, zodpovedný prístup k práci, ochota, organizačné a komunikačné schopnosti.

        Platové podmienky: v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, Nariadenia vlády SR č. 220/2022 Z. z., ktorým sa ustanovujú katalógy pracovných činností pri výkone práce vo verejnom záujme a o ich zmenách a dopĺňaní v znení neskorších predpisov.

        Žiadosti s dokladmi posielajte na adresu školy alebo mailom na: zssmslipovce@gmail.com doručené do 18. 3. 2024.
        Kontakt: Mgr. Gabriela Pavelková, riaditeľka školy, t.č. 0917 937 013

        Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberové konanie telefonicky.
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje